Випускники школі

Лобанов Г.Ф. – комп’ютер, стіл, стілець, жалюзі, укомплектування картинної галереї, стенд-фотографія "Спасибі, школо, що дала нам крила!"

Товстиженко М.М. – стенди, обладнання для картинної галереї, визитівка школи, три навіси над входами

Якуб І.М. - ноутбук "Леново", тенісний стіл та фінансова допомога спортсменам гирьового спорту.

Випуск 1988 р. – багатофункціональний пристрій Canon

Випуск 1981 р. – спортивний інвентар (м’ячі, обручі, площадка перед входом)

Випуск 1987 р.-принтер, ксерокс

Городнянський лісгосп і Тупичівське лісництво - обладнання класу шкільного лісництва

Покормяк Олексій Валерійович-фінансова допомога у поїздці на чемпіонат України з гирьового спорту учням Шабовті О. та Овчару О.. До 150-річчя школи - тенісний стіл.

Педагогічний і учнівський колективи Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро вдячні Авдійко В.Т., Колінько В.Г., Ковальчуку В.А. за допомогу у відбудові спортивного залу школи. Ця допомога нам така необхідна у зміцненні фізкультурної бази школи, у вихованні майбутніх спортсменів, які примножать славу не тільки школи, а й нашої країни. Бажаємо всім здоров'я, добробуту, мирного неба.

Колектив Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і учні, щиро дякують випускникам школи 10-А класу 1973 року випуску і особисто Лобанову Геннадію Федосійовичу за велику допомогу у зборі коштів для придбання цифрового фотоапарату Sony Cyber-shot DSC-HX300 Black (DSCHX300B.RU3). Бажаємо здоров’я, мирного неба, успіхів у всьому. Завжди раді бачити Вас всіх у рідній школі.


Кiлькiсть переглядiв: 466

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.