Про роботу пришкільного

табору

З метою реалізації Державної програми відпочинку дітей у літній період на базі Тупичівської ЗОШ працював дитячий оздоровчий табір “ Патріот” денного перебування.

Основними напрямками в роботі табору було оздоровлення, виховання та розвиток творчих здібностей дітей.

Цього літа, 2015 року до табору було залучено учнів 1-8 класів. Зарахування здійснювалось на підставі заяв батьків. Всього оздоровлювалось 67 дітей. З них: діти з багатодітних родин – 17, з малозабезпечених сімей – 5, сироти – 3, внутрішні переселенці – 2, обдаровані – 5, позбавлені батьківського піклування – 1.

Був змінений напрям виховання з козацького на національно-патріотичний, так як на сьогоднішній день це досить актуально. Відповідно змінилась і назва табору з «Молода Січ» на «Патріот». Дітей було розділено на 3 загони, які носили назви «Зернята», «Світлячки», «Рятівники». У кожному загоні був свій капітан, свій девіз. Також був обраний президент, який вважався головним у таборі.

Робота табору велася згідно плану роботи, проводилися цікаві вікторини, конкурси, кожного дня спортивні змагання. Регулярно приділялася значна увага бесідам з техніки безпеки.

Кожен день був тематичним:

- «Моє дитинство»

- «Знайомство»

- «День табору»

- «Мій край – моя історія жива»

- «До таємниць природи»

- «Світ моїх прав та обов’язків»

- «Спорт – запорука здоров’я»

- «День музики та талантів»

- «Сміх продовжує життя»

- «Україна – моя батьківщина»

- «Чарівний світ казок»

- «Україна без війни»

- «Сім’я – найцінніший скарб»

- «До побачення табір»

Була організована екскурсія до історико-краєзнавчого музею у м.Городню, де учням Ольга Генадіївна Смаль дуже змістовно та цікаво розповіла про історію городнянщини, видатних людей, героїв війни, де вони змогли побачити багато старовинних предметів.

Також у табір був запрошений працівник підліткового клубу «Сучасник», майстер спорту з шашок Зубов Іван Георгійович для проведення шашкового турніру.

Фізрук Шабовта Євгеній Володимирович попіклувався про те, щоб у табір привезти батут. На якому учні із задоволенням стрибали.

Кожного дня, дякуючи Вороб’ю Михайлу Миколайовичу у таборі лунала музика. Було багато концертів, де учні показували свої таланти, співали, танцювали.

Також був створений міні-кінотеатр, де учні переглянули мультфільм.

Учні із задоволенням відвідували табір. Кожен знаходив справу по душі. Вони здобули досвід спілкування з друзями в позакласній атмосфері та розширили горизонти свого кругозору.

Галерея "Шкільний табір 2015"

Кiлькiсть переглядiв: 550

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.